Wednesday, May 5, 2010

Ilja Vovk võitis Poolas turniiri

28. aprillist 3. maini toimus Poolas rahvusvaheline võistlus "International Cup of Poland".
Mängiti mitmes erinevas grupis: IM-normiga turniir, A-turniir (kohalik või FIDE reiting üle 1800), B-turniir (reiting alla 1800). Lisaks toimus ka välkturniir.

A-turniiril osalesid Tallinna Tehnikaülikooli tudengid FM Ilja Vovk ja IM Aleksandr Volodin. Osalejaid oli 47 ning mängiti 9 vooru.
Turniiri 19. asetusega alustanud Ilja võitis 8 mängu ning kaotas vaid ühe. Kogutud 8 punktiga saavutas ta turniiril kindla esimese koha. Teiseks tuli FM Milan Pacher (2363) Slovakkiast ning kolmandaks Oskar Wieczorek (2336) Poolast. Aleksandr kogus 5,5 punkti ning jäi jagama 7.-11. kohta.

Vaadeldaja meeskond õnnitleb Iljad turniiri võidu puhul!