Monday, December 5, 2011

Delfi: Eestisse saabub kiirvisiidile Rahvusvahelise Maleliidu president

K. Ilyumzhinov (foto: Wikipedia)

Delfi vahendab, et Eestisse saabub täna õhtul kiirvisiidile Rahvusvahelise Maleliidu FIDE president Kirsan Ilyumzhinov. Tegemist on mitteametliku visiidiga, kus Eesti Maleliidu värske presidendi, Riigikogu liikme Andrei Korobeiniku sõnul on esiplaanil isiklike kontaktide loomine.

Loe kogu artiklit siit: "Eestisse saabub kiirvisiidile Rahvusvahelise Maleliidu president"Samuti juhib Vaadeldaja tähelepanu, et Eesti Maleliidu kodulehele on üles pandud kinnitatud EML litsetsireeglid 2012. aastaks (otselink) ning 20. novembril toimunud Maleliidu üldkoosoleku protokoll (otselink).

3 comments:

Anonymous said...

Kirsan Iljumžinov: Mul hakkas hirm inimkonna pärast

Korrutava meedia ühetasase ümina vahele pakume lugejatele võimalust emakeeles lugeda endise Kalmõkkia presidendi ning ülemaailmse maleföderatsiooni juhi Kirsan Iljumžinovi intervjuud. Peale kõige eelneva oli tegemist ka Liibüa juhi Muammar Gaddafi lähedase tuttavaga, sellele teemale keskendub ka alljärgnev intervjuu...

http://www.minut.ee/article.pl?sid=11/11/01/1459250

Anonymous said...

Kas tal reidi konto on?

Ingmar said...

Reidi kontot tõenäoliselt mitte, küll aga on tal otseühendus kõrgemate olestega Venemaa juhtkonnas ja väljaspool Päikesesüsteemi.